PROFIL SPOLEČNOSTI

          … TO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ  

 

 

C.O.N. PARTNER, s.r.o.                                                     

Provozovna + vzorkovna: 

Mojmírovců 6 • 709 00  Ostrava - Mariánské Hory                                       

Sídlo: 

Vítězná 10/2634 • 702 00  Ostrava - Moravská Ostrava

Kontakty:                                                      

tel.: +420 596 619 917  •  fax: +420 69 6613758  •  info@conpartner.cz

KDE NÁS NAJDETE 

Naše motto:

… to správné rozhodnutí je nakupovat ve společnosti C.O.N. PARTNER, s.r.o., neboť kvalitní zboží, spolehlivá podpora a široké spektrum služeb jsou našimi přednostmi.

 

Hlavní obchodní činností společnosti C.O.N. PARTNER, s.r.o. je zastoupení a odborný prodej značek:

NAŠI VÝZNAMNÍ ODBĚRATELÉ

K našim předním odběratelům patří například společnosti: 

 

STRUČNÝ PŘEHLED ČINNOSTÍ

PREZENTAČNÍ TECHNOLOGIE

Realizujeme kompletní audiovizuální prezentační systémy ve spolupráci s českým výrobcem řídících systému CUE s.r.o. a vybavování firemních zasedacích místností audiovizuální technikou firem: NEC, Bose, Sony, Denon, Elpro, Sennheiser … s integrovaným ovládáním.

NEC/MITSUBISHI

Společnost C.O.N. PARTNER, s.r.o. je autorizovaný prodejce produktů značky NEC. Jedná se především o kvalitní sortiment monitorů pro počítačové sestavy i prezentační místnosti, zobrazovací displeje - plasmy a dataprojektory včetně orig. příslušenství. Veškeré výše uvedené produkty je možno vidět ve vzorkové prodejně, která nabízí největší kvalitu prodeje a bezplatné poradenské služby.

VÝPOČETNÍ TECHNIKA

Jednou z hlavních činností společnosti C.O.N. PARTNER, s.r.o. je výroba a montáž kvalitních počítačů ze značkových komponentů a prodej osobních počítačů renomovaných výrobců (Hewlett Packard, Canon, Toshiba, IBM, Compaq, ATC). Jedná se především o výkonné počítače určené jak pro profesionální použití, tak pro dynamicky se rozvíjející segment domácích uživatelů. Důraz při jejich návrhu klademe na výkon, kvalitu, kompatibilitu a spolehlivost.

KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA

Společnost C.O.N. PARTNER, s.r.o. je rovněž prodejcem kancelářské techniky firem Minolta, HP, Canon, Panasonic a dalších produktů. Součástí nabídky je také veškeré příslušenství (inkoustové náplně a tonery do tiskáren, faxů a kopírovacích strojů, spotřební materiál aj.)

SOFTWARE

K nabízeným osobním počítačům dodáváme jako certifikovaní prodejci na přání veškerý sortiment software od světových i českých firem, např. Microsoft, Adobe, Corel, Symantec, Software 602 aj. a rovněž software proti napadení počítačovými viry.Na přání zákazníka provede pracovník společnosti C.O.N. PARTNER, s.r.o.  odbornou instalaci zakoupeného software.

SERVISNÍ SLUŽBY

Ke spokojenosti zákazníka patří rovněž kvalitní záruční i pozáruční servis. Společnost   C.O.N. PARTNER, s.r.o.  zajišťuje a provádí kompletní servis výpočetní a kancelářské techniky s důrazem na kvalitu a rychlost zásahu. Nabízíme i smluvní servis rozsáhlých informačních celků a v konkrétních případech realizujeme i bezplatné zápůjčky obdobného produktu po dobu trvání servisního zásahu.  

VZORKOVÁ PRODEJNA

Veškeré výše uvedené produkty Vám dle možností předvedeme ve vzorkové prodejně, která nabídne nejvyšší kvalitu prodeje a případné poradenské služby. Tato vzorková prodejna je umístěna v provozovně společnosti C.O.N. PARTNER, s.r.o.